Batai Chiruca Cares 22 Gore-Tex

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  14990
  43
  Į krepšelį 
  44
  Į krepšelį 
  45 Išparduota. Susisiekite
 • Chiruca Cares 22 Gore -Tex - batai, pagaminti iš skeltinės odos ir vandenį atstumiančios Cordura medžiagos. Naudojama Gore-Tex membrana leis laisvai kvėpuoti kojai ir apsaugos nuo išorinės drėgmės, o Vibram padas užtikrins puikų sukibimą su bet kokiu paviršiumi. Sutvirtinta apsauga pirštų zonoje.

  Vibram padas: slydimui atsparus padas. Sukurti alpinizmui, visi Vibram padai užtikrina maksimalią sukibimo jėgą su bet kokiu paviršiumi, yra itin atsparūs trinčiai bei temperatūrų pokyčiams. Dėl šių savybių Vibram padą naudoja daugiau kaip 1000 avalynės gamintojų, kuriančių avalynę medžiotojams, keliautojams, alpinistams, gelbėtojams ir kariškiams.

  GORE-TEX membrana: drėgmės ir vėjo nepraleidžianti, „kvėpuojanti“ membraninė medžiaga. Membrana sudaryta iš smulkių porų, kurių kiekviena yra maždaug 20000 kartų mažesnė už mažiausią vandens lašą, tačiau apie 700 didesnė už vandens garų dalelę. Dėl šios savybės GORE-TEX plačiai naudojamas drabužiams ir avalynei gaminti, kadangi neleidžia susidaryti prakaito kondensatui iš vidaus, tuo pat metu patikimai apsaugodamas nuo išorinės drėgmės.

  Paprastai GORE-TEX susideda iš trijų sluoksnių: išorinio, trinčiai atsparaus sluoksnio, saugančio membraną nuo dėvėjimosi, kvėpuojančios membranos ir vidinio sluoksnio, saugančio membraną nuo užteršimo.